POCUS hart met Prof. Dr. Pascale Smets
Met plezier ondersteunde Echomedic opnieuw een inspirerende opleiding bij Happy Vet in Deinze: de POCUS hart-training onder leiding van Dr. Pascale Smets.
Tijdens deze praktijkgerichte opleiding verdiepten dierenartsen zich in de echografische evaluatie van het hart en de thorax bij hond en kat. De sessie legde de nadruk op klinisch relevante toepassingen, zoals het herkennen van pericardiale effusie, veranderingen in contractiliteit, pleuravocht en hartvergrotingen, bevindingen die directe actie vragen aan de onderzoekstafel.
Dankzij de persoonlijke begeleiding van Dr. Smets konden de deelnemers hun praktische vaardigheden verder aanscherpen en met vertrouwen aan de slag gaan met echografisch onderzoek in de dagelijkse praktijk.
Dankjewel aan Dr. Pascale Smets, alle gemotiveerde deelnemers en Happy Vet voor de fijne samenwerking en het vertrouwen in Echomedic.
Klik op deze link voor meer informatie over de Happy Vet opleidingen.
Klik op deze link voor meer informatie over onze producten.